Dla architekta


Zapraszamy do współpracy architektów, pracownie wykończenia wnętrz, projektantów oraz wszystkich zawodowo zajmujących się designem. Nasza bogata oferta produktowa pozwoli Wam zrealizować najśmielsze projekty, a wieloletnie doświadczenie gwarantuje produkcję podłóg spełniających oczekiwania najbardziej wymagających inwestorów.
Dla osób zainteresowanych współpracą oferujemy atrakcyjne warunki współpracy, darmowe ekspozycje mobilne przedstawiającą bogatą kolorystykę naszych produktów, profesjonalne wsparcie każdej realizacji.
Zachęcamy do kontaktu z autoryzowanymi salonami sprzedaży lub naszym działem handlowym.


Pobierz tekstury naszych podłóg


Kolekcja klasycznaLinia podłóg koloryzowanych Abaro to szeroka gama oryginalnych i niepowtarzalnych wybarwień naniesionych na tradycyjne dębowe i jesionowe drewno. Nasze produkty wspaniale komponują się zarówno z tradycyjnymi jak i nowoczesnymi wnętrzami.

Kolekcja składa się z podłóg wykończonych wysokiej jakości olejo-woskami oraz lakierami, które są w pełni ekologiczne oraz spełniają wszelkie dyrektywy jakościowe Unii Europejskiej, a tym samym są bezpieczne dla Ciebie i Twoich bliskich.

Produkty Abaro tworzą nie tylko wyjątkowe wnętrza, ale także urzekają swoim szczególnym i niepowtarzalnym pięknem. Wybierz takie, które Cię zainspirują i które idealnie pasować będą do Twojego domu....


Katalog podłóg 2023Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszych podłóg - od klasycznej drewnianej deski, przez jodełkę tradycyjną, francuską, aż po cieszące się coraz większą popularnością kasetony pałacowe.

Znakomitym dopełnieniem oferty są także podłogi postarzane - Old Collection. Ręcznie wykończone, charakteryzują się unikalnym stylem i niepowtarzalnym wzornictwem, stanowią bazę do odważnych projektów.

Zamów bezpłatny zestaw próbek


Wypełnij formularz aby otrzymać podręczny wzornik.