Kupuj online #zostanwdomu


Pomimo aktualnej sytuacji związanej z pandemią koronowirusa i wynikających z niej ograniczeń, my nie zwalniamy tempa. Dlatego też, wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, przygotowaliśmy specjalnie na ten czas nową, atrakcyjną ofertę promocyjną na nasze bestsellery wraz z możliwością dokonania bezpiecznych zakupów online, a to wszystko bez wychodzenia z domu.

Razem z naszymi Autoryzowanymi Dystrybutorami stworzyliśmy program, który umożliwi Wam zakup wymarzonej podłogi w maksymalnie uproszczony, bezpieczny i szybki sposób. Cały proces zakupowy może być przeprowadzony zdalnie, czyli bez opuszczania Waszego miejsca zamieszkania oraz bez konieczności odwiedzania salonów z wzornikami ekspozycyjnymi.


Skorzystaj z promocji i kup podłogę bez wychodzenia z domu


Kolekcja klasycznaLinia podłóg koloryzowanych Abaro to szeroka gama oryginalnych i niepowtarzalnych wybarwień naniesionych na tradycyjne dębowe i jesionowe drewno. Nasze produkty wspaniale komponują się zarówno z tradycyjnymi jak i nowoczesnymi wnętrzami.


Kolekcja Old CollectionAbaro Old Collection to coś więcej niż podłoga, to unikalny charakter, styl i niepowtarzalne wzornictwo postarzanych ręcznie podłóg dębowych. Nie boimy się wyzwań i odważnych projektów, stawiamy na nietuzinkowość i różnorodność form, wiemy że piękno wyrasta ponad przeciętność a natura wymyka się schematom.* Deska warstwowa jednolamelowa, długość elementu może się różnic ± 50mm.
Kolory z asortymentu za wyjątkiem Negro i Taba (kolor Taba dopłata +10zł/m2). Promocja ważna do wyczerpania zapasów.

Sprawdź, jak kupić podłogę online w pięciu, prostych krokach:


 1. Przejdź do zakładki Paleta barw i wybierz swój wymarzony kolor.
 2. Skontaktuj się z jednym z naszych Autoryzowanych Dystrybutorów.
  • Dowiedz się więcej o produkcie.
  • Poproś o ofertę.
  • Jeżeli będzie dla Ciebie interesująca, zamów u Dystrybutora próbki naszych podłóg, które wyślemy Ci bezpośrednio do Twojego domu.
 3. Po otrzymaniu próbek, wybierz idealny dla siebie kolor, wzór i format podłogi.
 4. Złóż zamówienie i ustal z Dystrybutorem warunki transakcji.
 5. Po wyprodukowaniu podłogi, wyślemy Ci ją prosto na miejsce Twojej inwestycji.
 6. Proste, prawda?

Znajdź dystrybutora